POSITIIVNE mÜRK PODCAST

Saated, mida on raske raamidesse suruda. Parimaks kuulamiseks: Spotify, Google podcast, Apple podcast (kliki ikooni)

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify

Episodes

Friday Feb 24, 2023

Minu eesmärk inimesena, mehena on kasvada. Oskus tegelda tunnetega eelkõige endas ja siis teistes on selleks möödapääsmatu võti. Selles protsessis pole sadamat, on vaid lõputu areng, kus komistad, kukud, liigud edasi.
Organisatsioon KOOSON, kus tegutsevad mehed tiitliga metsaisa on selliseks arenguks täiuslik koht. Aastaid koolinoortele metsalaagreid korraldades on metsaisad näinud esireast, millised tunded teistsugustes oludes välja löövad ja kuidas need peegeldavad meile ühiskonda, kodusid, kooli ja meid ennast.
Mikrofonide taga istuvad psühholoog-psühhoterapeut Julia Laanemets ja KOOSON organisatsiooni üks alustajatest, metsaisa, elu õpilane ja hõbehääl Palbo Vernik. Mina olen ka.
Räägime tunnetest üldiselt, kui läbi metsaisa töö. Juttu tuleb omajagu ka tunnete kaartidest, mis aitavad lihtsa mänguna meil paremini aru saada endast ja teistest.
See saade on ilus ja inimlik rännak, mille käigus ei hoia keegi saates tagasi ka omi tundeid.
Head kuulamist!
https://kooson.ee/
https://julialaanemets.ee/
 

Sunday Mar 06, 2022

Aeg on rääkida emotsioonidest.
Võtan ühe hingetõmbega ette ühe enam kontrolli alt väljuvad emotsioonid, mehe rolli sellisel ajal ja suudan selle kõik siduda seksi ja kolme põrsakese muinasjutuga.
Maailmas kus on saanud kasvavaks trendiks üha uued „tulekahjud“ saame kontrollida ainult ennast.
Osa 1 00:00:00
Osa 2 00:39:00
Head kuulamist.

Sunday Nov 28, 2021

Teresa teeb seda, mida talle meeldib teha. See pole maagia, millele ainult temal ligipääs on. See on alati valikute küsimus.
Rääkisime temaga autoelust ja armuloost oma masinaga. Rääkisime Volkswageni hipi bussist, juustest ja sellest, kuidas Teresa autosse barbershopi ehitas.
Mehed on Marsilt, naised Veenuselt ja osad podcastid on pärit hubasest köögist.
Head kuulamist!
Guugelda: Lean Back Barber Stop!

Sunday Nov 07, 2021

Kui keeruline saab olla ühe mõnusa koosolemise retsept? Selleks on vaja seltskonda, teekonda ning turvalist ruumi – sellist ruumi, kus suhted saaksid vabalt areneda. Kirjutab metsaisa Palbo leheküljel KOOSON.EE seoses klassisidususe programmiga KLAPP, mis on põnev ja silmi avav kolme päevane matk koolidele.
Aga ärge laske ennast eksitada sõnadest nagu metsaisa, klassisidususe programm ja matk koolidele. KLAPP on hoopis midagi muud, kui te arvate ja see episood pole linnusirina saatel lindistatud hariduslik pooltund riigiraadios.
See on sametiselt karge podcast meheks olemisest, naistest ja sellest, kuidas lapsed peegeldavad meile tagasi ühiskonda ja meid ennast.
Programmist KLAPP tuleb rohkem juttu alates 01:14:00

Monday Aug 09, 2021

„See mis USAs praegu toimub on täielik katastroof!“, ütleb mu saatekülaline, kes elab Chicago eeslinnas. Ta on Ühendriikides elanud üle 20 aasta ning seal olles koma teist näinud ja teinud.
Räägime ellujäämisest siin ja seal pool lompi, ameeriklaste hingeelust, indiaanlastest, ayahuascast, šamaanidest, kütusehindadest ja loomulikult Eesti leivast.
Vahepeal hakkavad usinad mehhiklased tal akna taga muru niitma, asja lahendab akna sulgemine.
Head kuulamist! Sa oled terve, tugev ja elad kõik üle!
Saates kõlavad arvamused on ainult saates osalevate inimeste arvamused!

Saturday May 08, 2021

Väärt kuulamine kõigile, kellel kusagilt kange on!
Olen suure osa elust elanud rahvalaulu „Ämmamoori maja“ põhimõtte järgi: „Küll vanaduses aega on keha ravida!“.
Teisest küljest tean, et päris nii oma kehasse suhtuda ka ei saa.
Saates on kogenud massaažiterapeut Ivar Lettens, kellel on isiklik sporditaust harrastajast treeneri ja jõusaalist võitluskunstideni.
Räägime kehast kui liigutamist vajavast instrumendist. Muu hulgas sellest, miks kõigi seljad nii pekkis on, kuidas ennast ise natukenegi aidata, kuidas Ivarilt on abi saanud uskumatult sandis seisus inimesed ning kuidas selle kõigega on seotud mees ja tema mõõk!
https://www.almaretervis.com/ivar-lettens-kontaktid.html
Tänan Ivarit ja tänan kuulamast!

Saturday May 01, 2021

Saatekülaliseks on Hiiumaa kinovõlur Arno, kes on juba aastaid sellel kaunil saarel suurelt ekraanilt liikuvaid pilte näidanud.
Saade sai salvestatud päris kinosaalis istudes, päris kinotoolile nõjatudes.
Rääkisime täpselt nii, nagu räägivad kaks filmi- ja kinosõpra, kes mõnevõrra kinovaesel ajal kohtuvad.
Head kuulamist ja hoidke sabad rõngas!

Saturday Apr 24, 2021

Hei! Olen Hiiumaal ja istutan puid. Vahepeal jõudsin ühe saate ka teha.
100% made in hiiu!
Lõkke ja männiokka lõhnaline. Saatekülaliseks on Triin kes tegeleb kere ja väe mudimisega.
 Rääkisime kohvikasvanduses töötamisest, vaikusest ja tänulik olemisest
Head kuulamist!
Triinu tegemised: Kere ja Väe Mudimine, http://pitamys.blogspot.com/

Saturday Apr 03, 2021

Patrik Göransson on Eestis tegutsev Rootsi vaimulik. Kohtusime temaga Rootsi-Mihkli koguduse lähedal asuvas väikeses aiamajas.
Rääkisime tema teekonnast, vabadusest, piirangutest, suremise ilust, elamise rõõmust, alandlikkusest ja enda pildistamisest.
Patrik ütles, et inimene on loodud ikka muretult elama!
Proovime siis! Head kuulamist.
Pildi originaal: https://www.hbl.fi/artikel/fler-dop-an-begravningar-pa-svenska-i-tallinn-2/

Sunday Mar 07, 2021

Otsisin saatesse kedagi, kellega rääkida praeguse aja tõelisest potentsiaalist, kõrgemasse dimensiooni tõusmise ideest, sisemisest tööst ja spirituaalse ärkamise plahvatustest planeedil maa.
Universum saatis täpselt selle, keda oli vaja. Tänan!
Janne on spirituaalsel teekonnal olnud viimased 15 aastat, teinud tõsist ja kohati valusat tööd oma sisemaailmaga, õppinud samal ajal nõustamist ja homöopaatiat, kuulanud kümne aasta jooksul inimeste erinevaid muresid, aidanud neil terveneda ja tunnetada oma tõelist väge.
Mis on 5D reaalsus? Mida tähendab tõsine sisemine töö? Kes või mis on kaksikhing? Millised on ärkamise teekonna erinevad astmed? Miks praegune aeg on lausa loodud spirituaalseks kasvuks?
https://www.janneheinluht.com/
Tänan!

Copyright 2018 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20221013